Hotel Weber
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Mødefaciliteter Businesscenter |
| Kæledyr ikke tilladt |
Gæsterne har adgang til Estancia do Lava Tudo inden for 10 minutters bilkørsel fra indkvartering, mens Praça Nossa Senhora Aparecida ligger 25 minutters gang derfra.
Der er 189 km til Campo Alegre. Du kan komme til Contestado Region Anthropological and Teaching Museum om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Assembleia de Deus1,3 km
- Contestado Region Anthropological and Teaching Museum2,1 km
- Cine Queluz1,9 km
- Servico Nacional de Aprendizagem Comercial2 km
- University Alto Vale do Rio do Peixe1,4 km
- Apollo Center2,1 km
- Praça Nossa Senhora Aparecida2,2 km
- Igreja Matriz Cristo Redentor950 m
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
Services
- Businesscenter
På værelset
- Minibar
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i et Hotel Weber?
Du kan parkere dit køretøj på et Hotel Weber ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Hotel Weber?
Kunder bør tjekke ud fra Hotel Weber ved 11:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i det Hotel Weber?
På det Hotel Weber kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse og Værelse. - ❓
Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i Hotel Weber?
Hotel Weber giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.